1:1
(1:0)
Komentuje: Matej Valkár

Z tohto zápasu to bolo všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer.

Slovensko v Nórsku neprehralo, tímy sa rozišli po remíze 1:1. Najmä v prvom polčase stretnutia dominovali domáci, druhé dejstvo toho veľa neponúklo. Slováci mohli napriek nie príliš výraznému výkonu v závere skóre otočiť, dozaista ich však potešila aj konečná remíza.

90+6
Zápas sa skončil.

90+5
Thorstvedt váhal so strelou príliš dlho, napokon o loptu prišiel a nezakončil.

90+3
Adam Obert sa z ničoho nič ocitol v obrovskej gólovej šanci. Zoči voči brankárovi Nylandovi zakonćil po zemi, domáci strážca žrdí ale proti nie príliš razantnému pokusu dokázal zakročiť. Slovenský obranca neuspel ani z dorážky, chýbala presnosť.

90+3
Domáci sa previnili nedovoleným zákrokom na vlastnej polovici, Slovensku tak darovali šancu zaútočiť.

90+1
Nóri vyrovnanie nečakali, okamžite sa začali snažiť o ďalší gól. Rozhodcovia k druhému polčasu pridali ešte päť minút.

87
Østigård dostal žltú kartu za protesty.

87
1:1 – Slovensko dalo gól! Prvá strela na bránku prakticky v samom závere stretnutia znamenala presný zásah. O vyrovnanie sa postaral striedajúci ONDREJ DUDA, ktorý po zisku lopty obišiel trojicu brániacich protihráčov a prekonal aj nórskeho brankára.

Bez asistencie

85
Nusa sa rozhodol správne až na druhý pokus, jeho rana do stredu bránky ale Rodáka neprekvapila.

84
Zaujímavú prihrávku vymyslel Michal Tomič, zakončenie z toho ale opäť nebolo.

83
Leo Sauer nahradil Róberta Boženíka.

82
Nusa sa v dobrej pozícii rozhodol namiesto strely prihrať na pravé krídlo, následne na to doplatil. Loptu prevzala slovenská defenzíva.

80
Po dlhom čase prišiel do kontaktu s loptou Marek Rodák, jednoducho zlikvidoval tečovaný pokus súpera.

78
Nórskeho kapitána Ødegaarda nahradil Berg.

78
Nórske mužstvo sa previnilo ďalším faulom, tentokrát v strede hracej plochy.

76
Po faule na Kucku rozohral priamy kop zo zaujímavej pozície Ďuriš, jeho strela ale nemierila medzi tri žrde Nylandovej bránky.

74
Ďalšiu slovenskú snahu prerušil ofsajd.

72
Z nenápadného slovenského rohového kopu vzišlo hlavičkové zakončenie Boženíka, bolo však nepresné. Lopta minula vzdialenejšiu tyč.

71
Na opačnej strane sa o strelu pokúšala dvojica Duda a Boženík, druhý menovaný ale dobre fungujúcu nórsku obrancu neoklamal.